Apie durisol blokelius

Ekologiškos statybos pagrindas - Durisol blokeliai

Durisol produkcijos gamybai naudojamos tik ekologiškos sudedamosios dalys : tai specialiai rišamos medienos drožlės ir gabalėliai (čipsai), kurie yra neutralizuojami ir mineralizuojami, po ko maišomi su portlandcementu. Iš gauto mišinio galima suformuoti bet kokią norimą formą, struktūrą ir storį.

Durisol gaminys yra lengvas, akytas ir labai patvarus. Medžiaga niekada nepūna ir nesitraukia, nepalaiko grybų augimo, atspari graužikams ir vabzdžiams (buvo atliekami bandymai su termitais).

Durisol gaminiai yra visiškai ekologiški ir saugūs, juose nėra toksinių elementų ir visiškai perdirbami (2008 metais Durisol produkcija laimejo aukso medalį - JAV, kaip 100% perdirbama medžiaga www.greenlogawards.com/winners-circle/).

Durisol produkcija yra išbandyta medžiaga per daugiau kaip 50 metų.

Durisol produkcija yra gaminama visame pasaulyje, ji panaudota įgyvendinant įvairias statybines programas ir yra ženklinama kaip „Žalias produktas“.

Durisol produktai leidžia pagreitinti statybą, norint pastatyti statinius, kurie apsaugotų nuo karščio ir drėgno klimato, stichinių nelaimių (gaisrų, bombų, uraganų, žemės drebėjimų ir t.t.).  

Durisol produkcijai gaminti naudojamos tik perdirbamos žaliavos ir medžiagos.  Durisol produktai turi daug formų, kurios apima visą spektrą gelžbetonio formų.

privalumai

+ Apjungia geriausias mūrinio ir medinio namo charakteristikas

+ durys ir langai montuojami „šiltoje zonoje”-tai leidžia išvengti šalčio tiltų,naudojant kitas medžiagas reikės papildomų rėmų durų ir langų statymui šiltoje zonoje.

+ Gera garso izoliacija-leidžia sutaupyti nenaudojant papildomų akustinių medžiagų;

+ Statybos iš Durisol gali vykti bet kokiomis oro sąlygomis, nes Durisol neveikia klimato poveikis;

+ Blokeliai lengvai pjaustomi ar frezuojami;

+ Darant sąramas naudojami tokie patys Duriso blokeliai,nereikia klojinių,dėl to mažėja darbo sąnaudos ir nesusidaro šalčio tilteliai,visa siena iš vienos medžiagos

+Nereikalingi gelžbetoniniai „žiedai“ ties perdangomis ir stogo murloto tvirtinimui

+Sienos iš Durisol pasižymi šilumos akumuliacija. Betonas blokelio viduje yra inertinė medžiaga, dėl kurios sienos ilgai šyla, bet vėliau, net išjungus šildymą, išskiria sukauptą energiją. Vasarą Durisol sienos sugeria dalį į vidų ateinančios šilumos, o šaltesnės nakties metu šilumą atiduoda. Taip išlyginami temperatūros svyravimai
DMi 20/13 nešančių sienų blokelis, naudojamas vidaus nešančių sienų atlikimui :
56 dB garso izoliacija
kvėpuojanti siena
praleidžia vandens garus
nedegi medžiaga
į sieną galima tvirtinti sunkius daiktus
instaliaciją galima išvedžioti sienos viduje
nereikia monolitinio žiedo,yra sąraminiai blokeai
tinkuojamas
Produktas tinkamas naudoti:
vidaus nešančių sienų statybai
lauko sienų statybai
Translate »